İçerik Politikası

Teknik  Servis Aramayı Kolaylaştırmak: Etrafınızdaki Teknik Servisleri üye olmadan bile konumuza en yakından en uzağa görüntüleyerek,yaptıkları iş branşlarını seçerek,örnek olarak yazıcı tamiri,bilgisayar tamiri,toner,kartuş,telefon-tablet tamiri,güvenlik kameraları kurulumu ve tamiri, web sitesi yapımına kadar kolaylıkla bulabileceksiniz

Bilgisayar  fırmalarının ilk tercihi olmak: Detaylı ilan yayınlama  imkanı ile bilinçli ve alım gücü yüksek  hedef  kitleye ulaşma olanağı bilgisayar firmaları  ile işbirliğimizin temelidir.


Bilgisayar ve yedek parça  arama zahmetini en aza indirmek: Sitede üye olmadan zahmetsizce detaylı ilan aramak bilgisayar yedek parça arama zahmetini en aza indirerek kullanıcı dostu bir site olmamızı sağlamak.

Bilgisayar sektörünü tek bir çatı altında toplamak: Sitemiz Doğru, kaliteli hizmet ile alanında uzman ve profesyonel bilgisayar firmalarını ne aradığını bilen bilinçli kullanıcılar ile sektörün tek adresinde buluşturmayı hedeflemektedir. 

Güncel ve doğru hizmetin önemini vurgulamak: Gerçek alıcı ve satıcıları ,doğru ve güncel ilanlar için buluşturmak ve hedeflerine hızlı ulaşmalarını sağlamak. 

Sektöre yeni hizmetler sunmak: Sektör kalitesini ve verimini artıracak teknoloji destekli tüm yenilikleri hızlı ve gelişmekte olan bilgisayar sektörüne sunmak.