Acer 19V 1.58A (30W) Notebook Adaptör

9$
  • İlan Kodu 19
  • Ürün Kodu ERA-A047
  • Marka Tochi
  • Volt 19V
  • Amper 1.58A
  • Uç Kalınlığı 1.7mm-5.5mm
  • Uyumlu Marka Acer
  • Garanti Var
  • Durumu Sıfır
Kardeşler Bilgisayar Osman Boğalar

GSM:(0535) 799 02 51

Kayıt Tarihi: 04.01.2016

Mesaj Gönder   Tüm ilanları

Uyumlu Ürün Kodu:

PA-1300-04 , 
AP03003001832F
HP-A0301R3

Dell Part No:
LC.ADT00.006, 
PP39S, 
Y200J, 
330-2063

Devamı...

ACER Aspire One AOD250-0Bb
ACER Aspire One AOD250-0BGb
ACER Aspire One AOD250-0BGk
ACER Aspire One AOD250-0BGr
ACER Aspire One AOD250-0BGw
ACER Aspire One AOD250-0Bk
ACER Aspire One AOD250-0Br
ACER Aspire One AOD250-0Bw
ACER Aspire One AOD250-1014
ACER Aspire One AOD250-1016
ACER Aspire One AOD250-1025
ACER Aspire One AOD250-1070
ACER Aspire One AOD250-1085
ACER Aspire One AOD250-1105
ACER Aspire One AOD250-1114
ACER Aspire One AOD250-1116
ACER Aspire One AOD250-1124
ACER Aspire One AOD250-1146
ACER Aspire One AOD250-1151
ACER Aspire One AOD250-1165
ACER Aspire One AOD250-1185
ACER Aspire One AOD250-1190
ACER Aspire One AOD250-1197
ACER Aspire One AOD250-1227
ACER Aspire One AOD250-1261
ACER Aspire One AOD250-1289
ACER Aspire One AOD250-1325
ACER Aspire One AOD250-1326
ACER Aspire One AOD250-1341
ACER Aspire One AOD250-1357
ACER Aspire One AOD250-1371
ACER Aspire One AOD250-1383
ACER Aspire One AOD250-1417
ACER Aspire One AOD250-1424
ACER Aspire One AOD250-1428
ACER Aspire One AOD250-1440
ACER Aspire One AOD250-1441
ACER Aspire One AOD250-1486
ACER Aspire One AOD250-1515
ACER Aspire One AOD250-1517
ACER Aspire One AOD250-1538
ACER Aspire One AOD250-1544
ACER Aspire One AOD250-1580
ACER Aspire One AOD250-1584
ACER Aspire One AOD250-1604
ACER Aspire One AOD250-1610
ACER Aspire One AOD250-1613
ACER Aspire One AOD250-1622
ACER Aspire One AOD250-1624
ACER Aspire One AOD250-1633
ACER Aspire One AOD250-1689
ACER Aspire One AOD250-1694
ACER Aspire One AOD250-1695
ACER Aspire One AOD250-1706
ACER Aspire One AOD250-1727
ACER Aspire One AOD250-1738
ACER Aspire One AOD250-1742
ACER Aspire One AOD250-1762
ACER Aspire One AOD250-1838
ACER Aspire One AOD250-1842
ACER Aspire One AOD250-1916
ACER Aspire One AOD250-1924
ACER Aspire One AOD250-1955
ACER Aspire One AOD250-1958
ACER Aspire One AOD250-1962
ACER Aspire One AOD250-1986
ACER Aspire One AOD250-1990
ACER Aspire One AOD250-1996
ACER Aspire One AOP531-1791

ACER Aspire One D250
ACER Aspire One D250 - 10.1"

ACER Aspire One P531h - 10.1"

ACER Aspire One Pro 531
ACER Aspire One Pro 531h-06k
ACER Aspire One Pro 531h-0Bk


ACER Aspire One ZG5 (Linux)

Dell İnspiron Mini 9, 
Dell İnspiron Mini 10, 
Dell İnspiron Mini 12
Dell İnspiron 910 
Dell İnspiron 1210 

Casper M450
 

Uyumlu Modeller:

Acer Aspire one 8GB 8.9'' Laptop Serisi

ACER Aspire One A110-AB 
ACER Aspire One A110-1295 

ACER Aspire One A110X 

ACER Aspire One A110L 

ACER Aspire One A150-Aw 
ACER Aspire One A150-Bb 
ACER Aspire One A150-Bb1 
ACER Aspire One A150-1006 
ACER Aspire One A150-1049 
ACER Aspire One A150-1126 
ACER Aspire One A150-1249 
ACER Aspire One A150-1447 
ACER Aspire One A150-1890 

ACER Aspire One A150L 

ACER Aspire One A150X 

ACER Aspire One AO531
ACER Aspire One AO531h-1077
ACER Aspire One AO531h-1440
ACER Aspire One AO531h-1766

ACER Aspire One AO751h-1021
ACER Aspire One AO751h-1080
ACER Aspire One AO751h-1145
ACER Aspire One AO751h-1153
ACER Aspire One AO751h-1192
ACER Aspire One AO751h-1196
ACER Aspire One AO751h-1211
ACER Aspire One AO751h-1259
ACER Aspire One AO751h-1273
ACER Aspire One AO751h-1279
ACER Aspire One AO751h-1346
ACER Aspire One AO751h-1351
ACER Aspire One AO751h-1373
ACER Aspire One AO751h-1378
ACER Aspire One AO751h-1401
ACER Aspire One AO751h-1442
ACER Aspire One AO751h-1522
ACER Aspire One AO751h-1534
ACER Aspire One AO751h-1545
ACER Aspire One AO751h-1611
ACER Aspire One AO751h-1885
ACER Aspire One AO751h-1893
ACER Aspire One AO751h-1948
ACER Aspire One AO751h-52Bb
ACER Aspire One AO751h-52Bk
ACER Aspire One AO751h-52Br
ACER Aspire One AO751h-52Bw
ACER Aspire One AO751h-52Yb
ACER Aspire One AO751h-52Yk
ACER Aspire One AO751h-52Yr
ACER Aspire One AO751h-52Yw

ACER Aspire One AOA110-1283 
ACER Aspire One AOA110-1295 
ACER Aspire One AOA110-1137 
ACER Aspire One AOA110-1588
ACER Aspire One AOA110-1722 
ACER Aspire One AOA110-1626 
ACER Aspire One AOA110-183 
ACER Aspire One AOA110-1982 
ACER Aspire One AOA110-1834

ACER Aspire One AOA150-Ab 
ACER Aspire One AOA150-1001 
ACER Aspire One AOA150-1029 
ACER Aspire One AOA150-1049 
ACER Aspire One AOA150-1068
ACER Aspire One AOA150-1126 
ACER Aspire One AOA150-1178 
ACER Aspire One AOA150-1140 
ACER Aspire One AOA150-1359
ACER Aspire One AOA150-1405 
ACER Aspire One AOA150-1435 
ACER Aspire One AOA150-1447
ACER Aspire One AOA150-1505 
ACER Aspire One AOA150-1553 
ACER Aspire One AOA150-1555 
ACER Aspire One AOA150-1570 
ACER Aspire One AOA150-1635 
ACER Aspire One AOA150-1649 
ACER Aspire One AOA150-1672 
ACER Aspire One AOA150-1690
ACER Aspire One AOA150-1706 
ACER Aspire One AOA150-1777 
ACER Aspire One AOA150-1784 
ACER Aspire One AOA150-1786
ACER Aspire One AOA150-1840 
ACER Aspire One AOA150-1887 
ACER Aspire One AOA150-1905 
ACER Aspire One AOA110-1995

ACER Aspire One AOD150-1044
ACER Aspire One AOD150-1125
ACER Aspire One AOD150-1165
ACER Aspire One AOD150-1186
ACER Aspire One AOD150-1197
ACER Aspire One AOD150-1240
ACER Aspire One AOD150-1322
ACER Aspire One AOD150-1462
ACER Aspire One AOD150-1577
ACER Aspire One AOD150-1587
ACER Aspire One AOD150-1606
ACER Aspire One AOD150-1647
ACER Aspire One AOD150-1669
ACER Aspire One AOD150-1739
ACER Aspire One AOD150-1860
ACER Aspire One AOD150-1920
ACER Aspire One AOD150-1B
ACER Aspire One AOD150-1Bb
ACER Aspire One AOD150-1Bk
ACER Aspire One AOD150-1Br
ACER Aspire One AOD150-1Bw

Etiketler: 19V, 1.58A, 1.7mm-5.5mm, PA-1300-04, AP03003001832F, HP-A0301R3, LC.ADT00.006, PP39S, Y200J, 330-2063, ACER Aspire One, Dell İnspiron Mini 9, Dell İnspiron Mini 10, Dell İnspiron Mini 12, Dell İnspiron